Grafické studio & DTP

Grafické práce a tisková příprava. Zpracování textu, obrázků a dalšího grafického materiálu a příprava výsledné grafické předlohy ve formátu vhodném pro tisk

Naše služby

V našem grafickém studiu se specializujeme na širokou škálu činností v oblasti polygrafie.

Postaráme se o precizní a esteticky dokonalou sazbu vašich dokumentů. Bez ohledu na to, zda potřebujete vytvořit tištěnou brožuru, leták, plakát nebo jiný typ tiskoviny, naše grafické studio je připraveno splnit vaše požadavky.

Příprava dat

Příprava dat je dalším důležitým krokem v procesu polygrafické výroby. Náš tým se postará o kvalitní přípravu dat, která zahrnuje kontrolu rozlišení, správné umístění elementů, správnou barevnost a další technické detaily. Díky naší odbornosti zajistíme, že vaše tiskoviny budou vypadat přesně tak, jak jste si představovali.

Technologická příprava

Technologická příprava je klíčovou součástí našeho procesu. Spolupracujeme s moderními tiskárnami a využíváme nejnovější technologie, abychom zajistili kvalitní výsledek. Provádíme testování barev, nastavení tiskových strojů a další technické úpravy, aby byl výsledný tisk dokonalý.

NEOBYČEJNÝ DESIGN

KRÁSNÝ DEKOR

GARANCE KVALITY

ORIGINÁL

Naše práce dává smysl, když jsou zákazníci s našimi službami spokojeni. Naše grafické studio je váš spolehlivý partner pro veškeré grafické potřeby.

Potřebujete pomoc s výběrem?

Vaše osobní údaje jsou v bezpečí a budou použity výhradně ke vzájemné komunikaci a vyřízení vašeho dotazu nebo poptávky, dle Zásad zpracování osobních údajů.
Aleš Orlík

Mobil: +420 777 571 208
E-mail: info@alesorlik.com

Adresa naší pobočky:
Olomoucká 9/8 746 01 Opava

IČ: 63302454